Mikuláš 2012

Aj v tomto roku do nášho kvetinárstva v Hnúšti a po prvý krát aj v Tisovci zavítal Mikuláš a rozdal balíčky všetkým detičkám, ktoré mu zanechali svoj odkaz na kartičke v podobe mena a telefónneho čísla v priloženej škatuľke, ale aj tým detičkám, ktoré mu niečo pekné zarecitovali alebo zaspievali.
Mikulášov "tím" dopĺňala krásna víla a anjelik, ktorí mu pomáhali s hanblivými detičkami a tie smelšie strašil škaredý a protivný čert.
Detičky, ktoré čakali kedy na nich príde rad, sa mohli zabaviť na šmýkačke, hojdačkách, skákačkách a v detskom domčeku a tým si skrátiť dlhú chvíľku a predĺžiť trpezlivosť svojich rodičov :-).
Pre rodičov bol na občerstvenie prichystaný mikulášsky punč a pre detičky maškrty a cukrová vata.

Týmto by sme sa chceli poďakovať všetkým zúčastneným detičkám a rodičom, ktorí vytvorili vynikajúcu atmosféru a v neposlednom rade samozrejme sponzorom a dobrovoľným prispievateľom z radov rodičov, vďaka ktorým sme mohli rozdať také množstvo balíčkov a už teraz sa tešíme na budúci rok na príchod Mikuláša.

Sponzori akcie:
- COOP Jednota Slovensko, spotrebné družstvo, predajňa Hnúšťa,
- Obchodný dom CSM Tisovec, ul. Jozeffyho 1146, Tisovec,
- Ing. Anna Šuttová - TopEconomic, Hnúšťa,
- Orange Slovensko, a.s. - predajňa Hnúšťa,
- Alžbeta Pasiarová - galantéria Hnúšťa

Mikuláš vybalil svoje vrece plné darčekov
Mikulášsky detský kútik
Pult s punčom, cukrovou vatou a maškrtami
Detičky s rodičmi čakajú na príchod Mikuláša
Mikuláš rozdáva darčeky
Mikuláš a jeho tím
Mikuláš a jeho tím
Mikuláš s vílou
Mikuláš a jeho tím v Tisovci
Mikuláš v Tisovci
Mikuláš v Tisovci
Mikuláš a jeho tím v Tisovci

Milí rodičia, ak máte zábery z Mikulášskej akcie a chcete sa s nami o ne podeliť, môžete nám ich poslať na e-mail: info@kvety-tulipan.sk. Ďakujeme.